Служба у справах дітей

27 січня 2022 року  на території Аджамської ТГ разом із працівниками  ДСНС  Кіровоградської області було проведено  профілактичну роботу з соціально - незахищеними верствами населення, щодо запобігання виникнення пожеж. Щоб максимально зменшити ризик виникнення пожежі, необхідно ретельно перевірити, чи відповідають печі, інші опалювальні прилади та їх облаштування правилам пожежної безпеки. Зокрема, згідно з нормами вони повинні мати протипожежні розриви від горючих конструкцій, підлога з горючих матеріалів під топковими дверцятами має бути захищена металевим листом розміром, що розташовується своїм довгим боком уздовж печі. На горищах усі труби і стіни, в яких проходять димові канали, повинні бути заштукатурені та побілені, а ні в якому разі не обклеєні шпалерами, аби можна було чітко побачити тріщини та пошкодження, що можуть з’являтись у процесі експлуатації.

10:25 28.01.2022