Центр надання соціальних послуг

З 11 січня 2022 року розпочав свою діяльністть Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг" Аджамської сільської ради.

З метою визначення потреб населення Аджамської сільської територіальної громади у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку пропонуємо взяти участь в анкетуванні

Будь ласка, уважно прочитайте кожне запитання та поставте відповідну позначку поруч з обраним варіантом відповіді. Анкета є анонімною, а її результати будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

12:56 11.06.2024

З нагоди Дня Захисту дітей

31 серпня 2024 року Аджамська сільська рада з Відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення у співпраці з ГО «ВПО України» Кіровоградщина організували видачу подарунків з нагоди Дня Захисту дітей. Іграшкові подарунки отримали діти Аджамського ліцею та дитячих садочків «Веселка», «Білочка», Веселівської філії ліцею та дитячого садочку «Берізка» та Червоноярської філії ліцею та дитячого садочку. Висловлюємо глибоку вдячність керівнику ГО «ВПО України» Кіровоградщина» Андрію Курʼяну і його команді за надання подарунків для всіх діток нашої громади та сподіваємось на подальшу співпрацю.

12:54 05.06.2024

Кропивницький міський соціальний гуртожиток для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування запрошує на проживання

У соціальному гуртожитку можуть тимчасово проживати особи із числа дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування терміном до 3 років або до досягнення особою 23- річного віку. У закладі також можуть проживати неповнолітні особи даної категорії починаючи з 15- річного віку.

13:45 17.01.2024