Склад депутатського корпусу

Депутати Аджамської сільської ради VIII скликання

Номер

округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Межі округу

Номер телефона

Ковальчук Юлія Миколаївна

c.Веселівка (вул..Миру, вул..Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул..Степова, вул..Фермерська, вул..Черняхвська, вул.Шефська, вул.Шкільна)

с.Зелений Гай (вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул..Дачна, вул..Молодіжна, вул.Цибулівська)

тел.0993809531

Олійник Ольга Михайлівна

тел.0961551211

Ларіонова Олена Олександрівна

тел.0962935314

Компан Катерина Олександрівна

тел.0685333851

Лошакова Олена Вікторівна

провулок Святковий)

тел.0972349864

Придибайло Сергій Миколайович

c.Аджамка (вул..Вишнева, вул.Гаївська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Громова, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Колодязна, вул.Кропивницького, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Південна, вул..Сонячна, вул.Центральна(№1-19), вул.Шкільна, пров.Бригадний, пров.Заводський,провулок Малий, провулок Садовий, провулок Святковий)

тел.0954714015

Негода Ольга Іванівна

тел.0501925871

Харченко Ольга Іванівна

тел.0973918297

Бабич Лариса Станіславівна

c.Аджамка (вул..Виставочна, вул.Кар’єрна, вул.Кримська, вул.ЛесяУкраїнки, вул.Покровська(№1-67), вул.Привілля, вул.Садова, вул.Свободи, вул..Спортивна, вул.Урожайна)

тел.0993595265

3.

Меркотан Вікторія Михайлівна

тел.0997106939

3.

Кукуленко Ольга Яківна

тел.0958454715

Лось Олена Леонідівна

c.Аджамка  (вул.Фестивальна, вул.Центральна(№20-75), вул.Шевченка, вул.Щирого, вул.Першого Травня, провулок Шкільний, тупік Олександрійський)

тел.0994857439

4.

Крикуненко Людмила Федорівна

тел.0994836730

4.

Іваніна Наталія Дмитрівна

тел.0993538798

Нагорний Вадим Олександрович

c.Аджамка (вул.Аджамська, вул.Линченка, вул.Овражна, вул.Покровська(№66-98), вул.Пятирічок, вул..Пушкіна, вул.Річна, вул.Сінна, вул.Ставкова, вул.8Березня, провулок Веселий, провулок Камяний, провулок Козацький, провулок Слуцького, провулок Червоноярський),

тел.0999021357

5.

Ярошенко Ольга Петрівна

тел.0671967670

5.

Корнета Олександр Федорович

тел.0994487634

Тимченко Олександр Борисович

c.ЧервонийЯр (вул.Гагаріна, вул.Мічурна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степова, вул..Центральна, вул..Шевченка, провулок Річний, провулок Ставковий, провулок Тракторний)

тел.0976324630

6.

Землянська Любов Юріївна

тел.0980116396

6.

Городецька Віра Григорівна

тел.0987879529

Кравцова Світлана Олександрівна

c.Медерове (вул.Залізнична, вул..Лісова) с.Молодецьке (вул.Молодіжна, вул.Набережна),

с.Нововолодимирівка (вул.ПершеТравня), с.Новоолександрівка (вул.Ватутіна, вул.Зарічна, вул.Степова)

тел.0983979433

7.