Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Дільничний інспектор інформує

ЗВІТ

роботи з 01.01.2021 року по 01.10. 2021 року
старшого дільничного офіцера поліції
Аджамської сільської ради

На території Аджамської сільської ради розташовано 10 населених пунктів в яких мешкає 6 025 громадян. На території обслуговування працкх один дільничний офіцер поліції, старший дільничний офіцер поліції майор поліції Гуща Віктор Миколайович.

З дня об’єднання територіальної громади Аджамською сільською радою по теперішній час не підтримано та не затверджено програми «Поліцейський офіцер громади» та в рамках вказаної програми не надано субвенції до ГУНП в Кіровоградській області для забезпечення виконання функціональних обов’язків покладених на офіцера громади.

Тому, з власної ініціативи в 2020 році за погодженням сільського голови Зайченко Тетяни Анатоліївни та керівництва ГУНИ в Кіровоградській обласіі з причини відсутності службового кабінету дільничного офіцера поліції в приміщені музичної школи по вулиці Центральна, 53, в с.Аджамка Кропивницького району було відкрито кабінет дільничного офіцера поліції «Поліцейську станцію» де за власні кошти та своїми силами зроблено ремонт службового кабінету, кімнати відпочинку та приміщення коридору.

З першого січня 2021 року по жовтень місяць 2021 року дільничним офіцером поліції обслуговано 126 викликів та розглянуто 896 звернень громадян. При цьому звернення громадян та обслуговування викликів проводиться без використання службового транспорту з причини його відсутності.

Дільничним офіцером поліції під час профілактичних заходів пов’язаних із протидією домашнього насильства на території Аджамської сільської ради, перевірено 86 кривдників, винесено 6 терміново заборонних приписів та взято на облік 12 кривдників. За вчинення домашнього насильства впродовж 2021 року, на території Аджамської сільської ради було складено 7 адміністративних матеріалів за ст. 173-2 КУпАП.

Робота дільничного офіцера поліції спрямована на профілактику та попередження правопорушень. Реалізовуючи взаємодію поліції та органів місцевого самоврядування, деякі профілактичні заходи проводяться разом із відділами Аджамської сільської ради. Таким чином, за 2021 рік з представниками Адміністративної комісії Аджамської сільської ради та представником у справах захисту дітей проведено 46 спільних виїздів під час яких відвідано 12 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Одним із важливих видів профілактики та нревенції на території Аджамської сільської ради є спілкування та підвищення рівня правосвідомості молоді. У зв’язку з цим дільничним офіцером поліції з погодженням адміністрації Аджамської школи проводяться зустрічі на теми: загальна правосвідомість, дотримання правил громадського порядку, протидія булішу та домашнєму насильству.

Дільничним офіцером поліції з початку введення карантинних заходів на території країни, постійно здійснюється в кожному населеному пункті розташованому на території сільської ради, доводилися під час зустрічей з населенням обмеження які діють під час карантину. Завдяки таких проведених заходів кількість захворілих та порушників була невеликою у порівняні із іншими громадами. Та, за порушення карантинних норм за ст.44-3 КУпАП, було притягнуто до адміністративної відповідальності 14 осіб.

Щоденно, під час виконання своїх службових обов'язків, дільничним офіцером поліції проводилися заходи з метою запобігання порушень громадського порядку. Постійно проводяться зустрічі та бесіди із громадянами направлені на розвиток правосвідомості серед населення. Однак є випадки коли громадяни вчиняють правопорушення та відносно них складено адміністративні матеріали, а саме:

 • Було встановлено 25 осіб, які курили тютюнові вироби у місцях де цс заборонено законом. Відносно порушників складено 15 адміністративних матеріалів за ст. 175-1 КУпАП.
 • Під час виконання службових обов’язків та спілкуванням із населенням, надійшла інформація про осіб, які можуть займатися вию іовдснням. зберіганням самогону. В ході перевірки отриманої інформації деякі факти підтвердилися та відносно громадян, які займалися виготовленням та зберіганням самогону було складено З адміністративні матеріали за ст.176 КУпАП.
 • Однією з проблем на території Аджамської сільської ради є порушення громадського порядку у вигляді розпивання нива, алкогольних., слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях та поява громадських місцях в п’яному вигляді. Впроваджуючи превентивні методи, дільничним офіцером поліції проводяться роз'яснювальні бесіди з населенням в цьому напрямі та складаються адміністративні матеріали відносно порушників. Таким чином, за 9 місяців 2021 року складено 17 адміністративних матеріалів за сг.178 КУпАП.
 • Також, з однією проблем на території обслуговування є незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин, при цьому дільничним офіцером поліції було складено адміністративний матеріал за ст.44 КУпАП.
 • На території Аджамської сільської ради мешкає 180 осіб які раніше мали судимість, із них 18 осіб в яких не погашена судимість, формально-підпадаючих під адміністративний нагляд та 5 осіб які перебувають під адміністративним наглядом. Кожного місяця з метою запобігання подальшого вчинення злочинів та правопорушень дільничним проводяться перевірки даних осіб. За 9 місяців 2021 року відносно адміністративно піднаглядних осіб було складено 13 адміністративних матеріалів за ст.187 КУпАП. І акож. хоч) додати що 16 осіб, які засудженні без позбавлення волі перебуваю! ь на обліку в служби пробації.
 • Окрім цього задокументовано один факт порушення правил тримання собак, за яким було складено адміністративний матеріал за ч.І сі. 154 КУпАП, який скерований на розгляд адміністартивної комісії..

Дільничним офіцером поліції на обслуговуваній дільниці Аджамської сільської ради, контроль за дотриманням правил дорожнього руху не проваджується з причини відсутності службового автомобіля, при цьому для моніторингу та виявлення порушень правил дорожнього руху залучаються поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВІІ №2 (м.Кропивницький)

На території Аджамської сільської ради, також мешкають власники мисливської вогнепальної зброї і бойових припасів. Кожного місяця впродовж 2021 року вибірково проводяться перевірки власників зброї на дотримання правил її зберігання.

Також, з початку звітного періоду, мною було забезпечено охорону публічної безпеки та порядку під час проведення більш ніж 20-ти масових заходів на території Аджамської сільської ради.

В свою чергу мною було виконано 96 приводів, осіб які с учасниками кримінального провадження досудового розслідування, а саме: до слідчого відділення поліції, прокуратури м.Кропивницького та Кіровоградського районного суду.

Одним із результатів ефективної комунікації поліції із населенням і а превентивної діяльності дільничного офіцера поліції як приклад стало виявлення та задокументування одного факту незаконної порубки, перевезення або зберігання, збуту лісу, за якими особам були вручені підозри, а матеріали скеровано до суду.

Більш пріоритетним напрямом роботи дільничного офіцера поліції стала боротьба зі злочинністю. Постійно проводяться спільно з працівниками сектору кримінальної поліції оперативно-профілактичні відпрацювання в юм числі в складі рейдових груп, що нараховує в кількості 41 виїздів, в нічний та денний час. Завдяки ефективній комунікації було виявлено та в подальшому затримано правопорушників які вчинили наступні кримінальні злочини, а саме:

 • крадіжка ст. 185 КК України - 15 злочинів;
 • грабіж ст. 186 КК України -   1 злочин;
 • шахрайство ст. 190 України - 3 злочини;
 • тілесні ушкодження ст. 1 25 КК України - 5     злочинів;
 • ст. 122 КК України - 1     злочин;
 • Незаконна порубка лісу ст.246 КК України -    1 злочин;
 • Наруга над могилою ст. 297 КК України -     3 злочини.

Кому, виходячи з викладеної о вважаю за доцільним зазначи ти, то лише спільним зусиллям нам вдасться зробити нашу громаду безпечною. Впроваджуючи механізм взаємодії громади та поліції прошу надавати свої варіанти та алгоритми вирішення питань, які залишилися не вирішеними на території громади. Також, хотілося б підкреслити високу ефективність та доцільність запровадження безпекових проектів та програм поліції на території Аджамської сільської ради, які мають не один десяток позитивних прикладів. Головною ціллю як безпекових проектів гак і плідної співпраці поліцейських з громадою та органами місцевого самоврядування є зниження правопорушень будь-якого гину, створення безпекових осередків на території громади та розвиток правової обізнаності серед населення.

Ст..ДО1ї відділення поліції №2

(м.Кропивницький)Кропивницького РУН

ГУНП в Кіровоградській об ласті

майор поліції                                                                    Віктор ГУЩА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень