Обстежено житлово-побутові умов проживання сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 22.02.2022 15:08

З метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та проведення обстеження умов проживання сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах 21 лютого  2022 року спеціалістом служби у справах дітей проведено профілактичний рейд  на території Аджамської сільської ради із залученням дільничного інспектора та членів комісії з питань захисту прав дітей.

Обстежено житлово-побутові умови проживання 5 родин, в яких виховується 10 дітей. За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності   знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей Аджамської  сільської ради.