Роковини загибелі Героя-Захисника Вакалова Сергія Миколайовича

21 березня 2024 року  минають другі  роковини, відколи війна забрала життя Героя, нашого земляка із с. Аджамка, Вакалова Сергія Миколайовича, який захищаючи цілісність,суверенітет і незалежність України  загинув біля смт. Березнегувате Миколаївської області,  отримавши поранення не сумісне з життям.

09:28 21.03.2024

В Аджамській громаді  стартував територіальний етап спортивних змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”

В Аджамській громаді стартував територіальний етап спортивних змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”

15 березня 2024 року  на базі Аджамського ліцею розпочався ІІ етап всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” серед учнів закладів загальної середньої освіти нашої громади, який стартував із черліденгу та волейболу.

13:03 15.03.2024