ДСНС інформує!

ДСНС інформує! Якщо Ви виявили підозрілі предмети або боєприпаси, не намагайтеся розібрати їх чи перенести в інше місце. Негайно повідомте в ДСНС, МВС або ЗСУ за телефонами 101, 102, 0800507028.

15:57 02.03.2022

Інформація для жителів громади.

Слава Україні! Ситуація під контролем. Всім Божого захисту! Оголошення для всіх- ніхто не Переходьте по будь-яких ссилках в повідомленнях, навіть якщо це повідомлення чи електронні листи від державних структур. Зберігайте спокій і залишайтесь вдома!

13:55 02.03.2022

Інформація для жителів громади.

Інформація щодо колони - ЗСУ. Завтра можливе відключення звязку. Тому ПРОХАННЯ, ВСІ ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА І НІХТО НЕ ВИЇЗЖАЄ. Завтра буде атака в інтернеті дезінформації. ОДА контролює ситуацію.

18:55 01.03.2022

Як поводитися на блок постах

Для виявлення та нейтралізації російських диверсантів, а також ускладнення пересувань російських окупаційних військ по усій країні встановлюються блокпости. Це необхідний захід безпеки, який врятує багато життів.

09:58 28.02.2022

АМУ повсякчас має бути на сторожі та відстоювати спільні для нас всіх, і важливі для кожної громади питання - Аджамський сільський голова Т.Зайченко

10:50 21.02.2022

Навчання для посадових осіб та депутатів місцевого самоврядування Аджамської територіальної громади