НАТО-закрийте небо над Україною! Врятуйте життя людям!

05 березня 2022 року відбулося позачергове засідання чотирнадцятої сесії восьмого скликання Аджамської сільської ради, на якому було  прийнято  рішення « Про звернення голови та депутатів Аджамської сільської ради до країн – членів НАТО, президента США та Франції,  канцлера  Німеччини,  генерального секретаря  НАТО,послів усіх держав з вимогою про закриття неба над Україною».

16:04 07.03.2022

Інформація для жителів громади.

Слава Україні! 04.03.2022 Ситуація в Громаді під контролем. Цю ніч надали прихисток 14 біженцям з Харкова. Всім здоров'я та Божого захисту! Оголошення для ВСІХ -  не відкривайте смс або повідомлення "Откритка",  не Переходьте  по будь-яких ссилках в повідомленнях, навіть якщо це повідомлення чи електронні листи від державних, банківських структур. Це ВІРУС !  Зберігайте спокій і залишайтесь ВДОМА ! Все буде Україна!

09:51 04.03.2022

ДСНС інформує!

ДСНС інформує! Якщо Ви виявили підозрілі предмети або боєприпаси, не намагайтеся розібрати їх чи перенести в інше місце. Негайно повідомте в ДСНС, МВС або ЗСУ за телефонами 101, 102, 0800507028.

15:57 02.03.2022

Інформація для жителів громади.

Слава Україні! Ситуація під контролем. Всім Божого захисту! Оголошення для всіх- ніхто не Переходьте по будь-яких ссилках в повідомленнях, навіть якщо це повідомлення чи електронні листи від державних структур. Зберігайте спокій і залишайтесь вдома!

13:55 02.03.2022

Інформація для жителів громади.

Інформація щодо колони - ЗСУ. Завтра можливе відключення звязку. Тому ПРОХАННЯ, ВСІ ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА І НІХТО НЕ ВИЇЗЖАЄ. Завтра буде атака в інтернеті дезінформації. ОДА контролює ситуацію.

18:55 01.03.2022