тест 3

«Кропивницькі печериці»: завдяки «єРоботі» у місті з’явиться теплиця для вирощування грибів

«Кропивницькі печериці» – це ідея створення бізнес-проєкту кропивничанина Михайла Лобова, котрий вирішив взяти участь у грантовій програмі «єРобота». Ідея проєкту направлена на створення теплиці для вирощування грибів, а саме біло-української печериці.

Думка про вирощування грибів прийшла до грантера не випадково, оскільки вже мав досвід роботи за плечима у грибній сфері. Попередньо чоловік вирощував печериці для власного споживання. Коли ця справа йому сподобалася, почав потрохи реалізовувати вирощену продукцію на місцевих ринках, що приносило як фінансове благополуччя, так і задоволення від праці.

Водночас із місцевих медіа Михайло Валентинович дізнався, що можна отримати неабияку фінансову допомогу від держави для  започаткування власної справи – грантова програма «єРобота», якою скористалося вже чимало земляків.

У власних силах підприємець не сумнівався, а тому почав детально вивчати умови програми та готувати усі необхідні документи. Після перевірки уповноваженим банком ділової репутації заявника, оцінки бізнес-плану та співбесіди з фахівцями Кіровоградського обласного центру зайнятості він отримав схвальне рішення на отримання мікрогранту від Державного центру зайнятості.

«Наразі я співпрацюю з трьома партнерами на гуртовому овочевому ринку міста. Через те, що потенціал маю великий, то і бажання розвиватися є. Я хочу годувати наших містян якісними грибами. Поки у планах створити декілька робочих місць для збиральників грибів. А в майбутньому, враховуючи потенційне зростання, до моєї команди долучиться грибний технолог, менеджер та завідуючий виробництвом, який стане гнучкою ланкою між складом та реалізацією. Найпотужніший «кит» у будь-якому бізнесі, це чітко поставлений менеджмент, який побудований на професіональних навичках, загартованості людини та обов’язковому розподілу роботи згідно із займаною посадою», –  зазначає Михайло Лобов.

Як правильно вимірювати вологу й температуру, врегульовувати ці показники для якісного вирощування печериць та як правильно збирати гриби, чоловік знає на власному досвіді, а тому готовий самостійно навчати своїх майбутніх робітників усім тонкощам цієї справи.

На отримані кошти від «єРобота» переможець придбає усе необхідне обладнання, яке дасть змогу створити нормальні умови для розведення спорових рослин.

«Якщо ви, як і я, горите справою, яка вам подобається, то не втрачайте власний час – беріть участь в урядовій програмі. Я задоволений, що все склалося саме так. А далі лише щоденна сумлінна праця зробить з ідеї великий бізнес. Людина живе поки рухається вперед. Ніколи не вагайтеся у власних силах і тоді ви здобудете довгоочікувану перемогу», –  наголосив грантер.

Якщо ви маєте бізнес-ідею, шукаєте фінансової підтримки і вам потрібна консультація з приводу мікрогранту звертайтеся за допомогою до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості +38 (093) 478 70 81  або пишіть нам у Telegram-каналі.

Бажаєте самостійно дізнатися про умови надання гранту? Вам сюди. Як подати заяву? Детальна інструкція на порталі ДІЯ.