Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Навчання задля підкорення вищих рівнів: професійна реалізація як мотиватор йти в нове

Дата: 17.12.2024 11:37
Кількість переглядів: 21

Фото без опису

 

Навчання задля підкорення вищих рівнів: професійна реалізація як мотиватор йти в нове

 

Робота для багатьох людей є не тільки матеріальним забезпеченням, але й самореалізацією. Коли ми займаємося своєю справою, то й весь наш життєвий простір вибудовується гармонійно.

 Микола Васильович Лялін – уродженець Кіровоградщини, що має ІІІ групу інвалідності. Після повномасштабного вторгнення агресора чоловіка мобілізували, тож певний відрізок свого життя він воював за суверенність країни. Там і отримав тілесні ушкодження, що призвели до інвалідності (історія про військовий шлях захисника доступна за посиланням: http://surl.li/yeycpe). Але це не стало на заваді самовдосконаленню й професійному розвитку.

М. Лялін отримав повну вищу освіту у Центральноукраїнському державному університеті ім. В. Винниченка за спеціальністю «Технологічна освіта» та здобув кваліфікацію вчителя технологій, автосправи та креслення. Але за фахом не працював. За його словами, у вчителюванні, як такому, не знайшов натхнення. Проте, Микола  завжди відчував потяг до технічних робіт і займався  ними, тож шукав себе саме у цій сфері і місце роботи обирав відповідне.

З 2018 року почав працювати у ТОВ «БК «Інтербуд» на посаді монтажника будівельного. Після звільнення з військової служби Микола Васильович повернувся на це ж підприємство, де працює інженером на сьогоднішній день. Свого часу чоловік задумався про кар'єрне зростання, поцікавився посадою вищого рангу. Але, не дивлячись на його значний досвід, йому відмовили через відсутність профільної освіти.

Загалом, більше 10 років Микола працював у сфері будівництва мобільного зв'язку і за цей час усвідомив, що він хоче розвиватись і виходити на нові рівні. «Я не хотів зупинятися на досягнутому. Я вважав за потрібне підтвердити власний рівень кваліфікації, опанувавши профільну освіту будівельника і отримавши більш глибокі компетенції у даному напрямку», – коментує М. Лялін.

Чоловік почав шукати шляхи вирішення. Дізнавшись про можливість отримання ваучера на навчання, що дає змогу підвищити кваліфікацію або здобути нову професію, не зволікав. Прагнучи розширити свої можливості, Микола Васильович вирішив звернутися до служби зайнятості за підтримкою в здобутті нових професійних компетенцій. Навчатись за ваучером він вирішив у Херсонському державному аграрно-економічному університеті, аби пройти підготовку за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» за рівнем магістра. 

Микола Васильович навчається вже більше року і зовсім скоро завершує освітній етап у грудні готується до захисту своєї магістерської роботи. Здобувач освіти сподівається, що після навчання на нього чекають більш широкі перспективи. 

Можна сказати, що ваучер на навчання – це своєрідний «міст» між тими професійними реаліями, в яких людина знаходиться, і тими, в яких хоче бути. Ця програма підтримки особливо актуальна для тих, хто хоче адаптуватися до змін на ринку праці та підвищити свою конкурентоспроможність. 

Скориставшись ваучером на навчання, Микола зробив важливий крок до реалізації своїх професійних амбіцій. Його історія є чудовим прикладом того, як програми підтримки від служби зайнятості можуть допомогти людині розкрити свій потенціал та досягти успіху в кар’єрі. Тому, якщо ви бажаєте відкрити для себе нові перспективи – не вагайтесь – робіть крок на зустріч власному успіху!

Більше інформації про ваучер – за посиланням: http://surl.li/xvrxvf 

Перелік професій тут: http://surl.li/evpmym 

Є інші питання? Контакти тут: http://surl.li/pacfp

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень