На фасаді Червоноярської філії Аджамського ліцею встановили меморіальні дошки на честь загиблих Героїв

Дата: 01.10.2024 15:11

01 жовтня 2024 року на будівлі Червоноярської філії Аджамського ліцею відкрили та освятили меморіальні дошки на честь загиблих Героїв російсько-української війни – Івана Переверзєва та Юрія Довгаленка, які були випускниками цього навчального закладу.

Юрій Іванович Довгаленко героїчно загинув 28.04.2022 року під час виконання бойового завдання в м. Лисичанськ Луганської області. Переверзєв Іван Васильович  вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, загинув 08.03.2023 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Григорівка Донецької області.

Вшанувати їхню пам’ять прийшли рідні, представники місцевої влади, друзі, сусіди, шкільна молодь, громадськість села. Спільною молитвою, хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок  присутні вшанували пам’ять про загиблих захисників.

Меморіальні дошки — це символ пам’яті про тих, хто загинув на війні, хто власним тілом закривав рідну землю від російського агресора. Наші земляки були справжніми патріотами й самовідданими воїнами, адже добровільно відгукнулися на поклик Батьківщини. Ці пам’ятні знаки нагадуватимуть наступним поколінням, якою ціною досягається перемога.

Вічна пам’ять та вічна слава Героям!