У Аджамській громаді хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв

Дата: 01.10.2024 13:42

1 жовтня 2024 року в усіх куточках нашої держави масштабною хвилиною мовчання вшановують тих, хто віддав життя за Батьківщину.

Рівно о 9-й годині, разом з усієї Україною, на хвилину завмерла і Аджамська громада, щоб вшанувати подвиг своїх Героїв, які загинули, захищаючи нашу державу та своїх співвітчизників, усіх, хто віддав своє життя заради України.

На жаль, доки триває війна, ми не можемо ані знати точну кількість загиблих Захисників України, ані назвати всіх поіменно, ані розповісти всі історії. Але ми впевнені, що українське суспільство докладе всіх зусиль, щоб наші загиблі герої були в нашій пам’яті не абстрактною цифрою. Щоб наша пам’ять про них була живою… Насправді кожного дня ми маємо пам’ятати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу.

Нехай ніколи не згасне пам`ять про подвиг тих, хто віддав своє життя за волю й незалежність України.

Вічна пам’ять та вічна слава Героям!