Жителі Аджамської громади приєдналися до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 13.09.2024 22:11

13 вересня 2024 року у Аджамській громаді відбулось масове прибирання – колективи закладів, установ та організацій долучились до всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day 2024 в Україні, який цьогоріч проходить під  гаслом «Зробимо Україну чистою разом!» та  очистили довколишні території біля установ, громадських будівель, скверів та власних помешкань по всій громаді. На фото працівники, службовці та мешканці громади під час благоустрою територій у селі Аджамка та навколишніх селах у старостинських округах.

Основна мета заходу – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
                             Хай планета наша чиста, розцвітає людям на добро!