«Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя»: ухвалено рішення за грантовими програмами єРобота

Дата: 11.07.2024 12:28

Які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 3 по 16 червня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.

«Власна справа»

За результатами розгляду заяв було ухвалено 413 позитивних рішень на загальну суму майже 103 млн грн. Передбачається, що отримувачі створять 777 нових робочих місць. Файл з переліком номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою «Власна справа» за посиланням тут.

«Грант для ветеранів та їх подружжя»

За результатами розгляду заяв було ухвалено 54 позитивних рішення на загальну суму 25 млн грн., що передбачає створення 102 нових робочих місця.

Файли з переліком номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою за посиланням тут.

Детальніше тут: https://www.dcz.gov.ua/news/singlenews/513