ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ НАГОРОД - ОРДЕНІВ ІІІ СТУПЕНЯ «ЗА МУЖНІСТЬ» (ПОСМЕРТНО)

Дата: 10.07.2024 12:28

Фото без опису  Вчора, 09.07.2024р., в актовій залі Кропивницької районної військової адміністрації  відбулась церемонія вручення Державних нагород родинам полеглих Воїнів.

Відповідно до Указів Президента України, Героїв Аджамської громади: солдата Збройних Сил України - Жакун Андрія Миколайовича та солдата Збройних Сил України - Дудича Олександра Івановича, які загинули на полях боїв загарбницької війни - нагороджено Державною нагородою - орденом ІІІ ступеня «За мужність» (посмертно).

Висловлюємо глибокі співчуття, слова підтримки, шани та вдячності родинам полеглих Воїнів – земляків.

Дякуємо всім полеглим за подвиг лицарів і воїнів світла, які загинули захищаючи Україну.

Дякуємо всім тим, пречисті імена яких будуть мати вічну повагу і вічну пам'ять серед людей.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!!!