Куроп'ятник Євген Олександрович

Дата: 03.07.2024 12:57

Куроп'ятник Євген Олександрович

(31.10.1991 - 08.06.2023)

Куроп’ятник Євген Олександрович народився 31.10.1991 року в селі Аджамка. Навчався в Аджамській школі, а після її закінчення вступив до Кіровоградського інституту регіонального управляння економіки, де отримав професію юриста. Пройшов строкову службу в армії, потім поїхав за кордон працювати у Польщі.

Після початку повномасштабного вторгнення росії повернувся в Україну та 10.03.2022 року став на захист рідної країни, де перебував на різних напрямках: Лисичанськ, Херсонщина, Донеччина. Воював у протитанковому дивізіоні та обіймав посаду старшого оператора 1 розрахунку ППРК «Стугна-П» 1 протитанкових керованих ракет.

12.07.2022 року був нагороджений Орденом за Мужність ІІІ ступеня та Срібною емблемою 57 бригади.

Старший солдат Євген Куроп’ятник загинув 08.06.2023 при виконанні бойового завдання в районі н.п. Часів Яр Бахмутського району Донецької області.

Похований в с. Аджамка (нове центральне кладовище).