«СОЦІАЛЬНИЙ ГАРДЕРОБ»

Дата: 23.05.2024 15:33

«СОЦІАЛЬНИЙ ГАРДЕРОБ»

Інформуємо, що в приміщенні Центрального будинку культуру, за адресою с.Аджамка, вул. Центральна, 62 продовжує працювати «Соціальний гардероб».

«Соціальний гардероб» – це місце, де ви за потребою зможете безкоштовно взяти потрібний вам одяг чи взуття.

«Соціальний гардероб» розпочав свою роботу на запит громади щодо гуманітарної допомоги у вигляді одягу та взуття.

Наш «Соціальний гардероб» допомагає внутрішньо переміщеним особам, місцевим мешканцям, що знаходяться в складних життєвих обставинах, особам та їхнім родинам, що переживають кризові ситуації та мають мінімальні доходи.

Усі потребуючі можуть безкоштовно отримати одяг колишнього вжитку. Наші волонтерки постійно розбирають та сортують одяг. Тому з легкістю допоможуть підібрати необхідну для вас річ.

Також ви, якщо маєте змогу, можете пожертвувати одяг, взуття, іграшки, посуд, засоби гігієни, рушники, постільну білизну тощо.