Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може бути надано ветеранський грант особі, яка раніше вже отримала мікрогрант?

Дата: 14.05.2024 13:26
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

 

Чи може бути надано ветеранський грант особі, яка раніше вже отримала мікрогрант?

 

Ні, не може.

Насамперед нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року738 (зі змінами) затверджено, серед іншого, Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей (далі Порядок).

Урядовою постановою від 26 квітня 2024 року491 (набрала чинності 4 травня 2024 року) внесено низку змін до Порядку.

Так, пункт 18 Порядку доповнено положенням, яке дозволяє відмовити  Державному центру зайнятості у наданні ветеранського гранту у разі, якщо його отримувач отримав мікрогрант відповідно до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Усе про грант для ветеранів та членів їхніх сімей на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут https://www.dcz.gov.ua/people/ubd

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся за телефоном +38 (093) 478 70 81.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень