8 травня в Україні відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 11:52

У Аджамській громаді відзначили День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Хвилиною мовчання усі учасники реквієм вшанували пам'ять людей, які загинули у Другій світовій війні й у сьогоднішній війні з росією.

Третій рік поспіль  8  травня – День пам’яті та  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу і захищав українську землю від нацизму. На жаль сьогодні це свято Україна зустрічає зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає  віри та сили  в нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Слава Україні!Героям Слава!