Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може учасник бойових дій отримати нову професію за сприяння служби зайнятості?

Дата: 25.04.2024 18:11
Кількість переглядів: 23

Фото без опису

 

Чи може учасник бойових дій отримати нову професію за сприяння служби зайнятості?

Так, може.

Державна служба зайнятості може сприяти учасникам бойових дій в отриманні нової професії як мінімум за двома програмами. Зареєстровані безробітні можуть пройти професійне навчання за стандартною процедурою. Без реєстрації як безробітного учасники бойових дій можуть здобути нову професію за експериментальним проєктом.

Нагадаємо, що наразі реалізується ініційований Кабінетом Міністрів України (урядова постанова від 15 вересня 2023 року № 984) експериментальний проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Координаторами проєкту є Міністерство економіки України та Державний центр зайнятості. Відповідальні за організацію та забезпечення реалізації проєкту регіональні центри зайнятості та їхні філії. Навчання проводиться в центрах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Все про навчання учасників бойових дій на оновленій вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu

Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів. Контакти тут http://surl.li/emipw

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень