Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Результати минулого року: Долинщина серед лідерів по активності підприємців щодо отримання мікрогрантів

Дата: 24.04.2024 14:01
Кількість переглядів: 72

Фото без опису

 

Результати минулого року: Долинщина серед лідерів по активності підприємців щодо отримання мікрогрантів 

 

Чимало на Кіровоградщині прикладів підприємців, які вже скористалися грантовою програмою «єРобота», реалізовують власні бізнес-ідеї  та створюють нові робочі місця для безробітних громадян. 

Долинщина серед лідерів по активності підприємців щодо отримання грантів за програмою єРобота - результати рейтингового дослідження, що проводилося минулого року. Про це повідомила очільниця Регіонального фонду підтримки підприємництва в Кіровоградській області Ольга Ковальова-Алокілі.

Про те як впроваджують свою бізнес-ідею підприємці Долинської громади – переможці грантової програми єРобота можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=L2LTig11GuA 

Нагадаємо, що отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, які не мають досвіду підприємницької діяльності. Головною умовою урядової програми є створення нових робочих місць. Грант надається в безготівковій формі на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів тощо. 

У вас є бізнес-ідея та бажання спробувати себе у ролі підприємців, але ви не знаєте з чого почати? Бажаєте отримати від держави фінансову допомогу для їх реалізації? Недостатньо додаткової інформації?  Не зволікайте! Державна служба зайнятості готова підтримати та допомагати тим, хто прагне розвитку.

Завітайте на сторінку Державного центру зайнятості, де ви можете дізнатися:

Є інші питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся на телефонну гарячу лінію обласного центру зайнятості за телефоном +38 (093) 478 70 81

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень