Вже майже 300 роботодавців отримали компенсацію за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю

Дата: 16.04.2024 15:04

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочого місця (далі - компенсація) - відшкодування роботодавцю фактичних витрат за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю у розмірі не вище граничного розміру компенсації.

Розмір компенсації:

- до 106,5 тисяч грн за облаштування одного робочого місця особи з інвалідністю 1 групи;

- до 71 тис грн за облаштування одного робочого місця особи з інвалідністю 2 групи.

Наразі вже майже 300 роботодавців отримали компенсацію за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю.

Інформація про послугу - тут. Заявку можна подати онлайн.