Попит на працю у Кіровоградській області: найбільш запитувані професії

Дата: 12.04.2024 11:29

Попит на працю у Кіровоградській області: найбільш запитувані професії

До Кіровоградського обласного центру зайнятості з початку 2024 року надійшла від роботодавців інформація про майже 4 тис. вакансій. Більшість вакансій налічувалась:

• у сільському господарстві (16,7%),

• на підприємствах переробної промисловості (11,9%),

• у сфері гуртової та роздрібної торгівлі (11,7%),

• у сфері охорони здоров’я та наданні соціальної допомоги (11,5%),

• на підприємствах транспорту (9,5%),

• у закладах освіти (9,3%),

• державному управлінні та обороні (6,0%) тощо.

Станом на 1 квітня цього року у базі даних налічувалося 2,1 тис. вакансій. У середньому на одну вакансію претендувало 2 особи.

Ситуація на зареєстрованому ринку праці Кіровоградської області характеризується попитом на фахівців та працівників сфери торгівлі та послуг (по 10,3%), на осіб без професій (12,1%), професіоналів та робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (по 17,0%), кваліфікованих робітників з інструментом (24,0%).

Якщо ви перебуваєте у пошуку роботи, за допомогою звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування, контакти за посиланням або пишіть нам у Телеграм-канал t.me/dcz_kir.

Самостійно вакансії можна переглянути:

Крім того, пропонуємо заповнити анкету, що розміщена за посиланням http://surl.li/pzqdx, і з вами обов'язково зв'яжеться фахівець.