Аджамська громада зустріла Героя, який повернувся з полону

Дата: 05.04.2024 09:24

Сьогодні, 05 квітня 2024 року, у  колі рідних, друзів та небайдужих односельчан у Аджамській громаді зустріли нацгвардійця Єгора Володіна, який повернувся додому після тривалого перебування у полоні.

Захищаючи Батьківщину від окупантів та загарбників, а саме місто Маріуполь, Єгор потрапив у полон. Після майже двох років полону Єгора  внесли в список на обмін.

Щемлива мить із крихтою смутку та блиском в очах, теплі обійми, любов та підтримка… Ці довгоочікувані зворушливі моменти закарбувалися в пам’яті кожного, хто з вірою та надією чекав, незважаючи ні на що.

Вітаємо, воїне, на рідній землі! Дякуємо за стійкість, мужність, відвагу! Зичимо Єгору Божого захисту та міцного здоров’я!

Слава Україні! Слава Героям!

І нехай янгол-охоронець береже кожного, хто боронить Україну!