Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи мають подавати до центру зайнятості форму звітності № 1-ПА посередники з працевлаштування за кордоном?

Дата: 03.04.2024 09:35
Кількість переглядів: 57

Фото без опису

 

Чи мають подавати до центру зайнятості форму звітності № 1-ПА посередники з працевлаштування за кордоном?

На початку зазначимо, що наразі одночасно діють дві форми звітності з питань надання посередницьких послуг з працевлаштування:

- форма звітності № 1-ПА “Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні”. Форма звітності та порядок її подання затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 03 червня 2019 року № 851; 

- форма звітності про здійснення діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном № 1-ТМ. Форма звітності та порядок її подання затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 року № 1100.

Форму звітності № 1-ПА подають ті посередники, які продовжують надавати послуги відповідно до раніше отриманої ліцензії на такий вид послуг (ліцензії є чинними до 14 квітня 2024 року). 

Форму звітності № 1-ТМ надають ті посередники, які подали до Міністерства економіки України декларацію про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном та включені до відповідного реєстру, що ведеться цим Міністерством. 

Тож посередники, які провадили діяльність з посередництва у працевлаштуванні за кордоном в I кварталі 2024 року на підставі ліцензій, мають подати до філій обласного центру зайнятості форму звітності № 1-ПА із заповненням розділу III “Діяльність суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном”. Звітність має бути подана не пізніше 15 квітня 2024 року

В умовах воєнного стану подання звітності може бути відтерміновано до його припинення чи скасування (звітність може бути подана протягом 3-х місяців після такого припинення чи скасування).

Отримати електронний варіант звіту можна на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/dglho

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень