Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи сприяють центри зайнятості в укомплектуванні робочих місць за грантовими програмами в сферах садівництва та тепличного господарства?

Дата: 13.03.2024 09:30
Кількість переглядів: 30

Чи сприяють центри зайнятості в укомплектуванні робочих місць за грантовими програмами в сферах садівництва та тепличного господарства?

 

Так, сприяють.

Насамперед нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року738 Деякі питання надання грантів бізнесу затверджено декілька порядків, що регламентують надання мікрогрантів/грантів.

Державна служба зайнятості безпосередньо задіяна у процесах надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу та грантів для військових та членів їхніх сімей. В інших програмах служба зайнятості задіяна опосередковано, однак за її сприяння роботодавці-грантери можуть вирішувати питання працевлаштування громадян на нові робочі місця.

Ознайомитись з інформацією щодо пошуку працівників роботодавці можуть на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут http://surl.li/hksap

Також слід зазначити, що Кабінет Міністрів України постійно вживає заходів щодо нормативного удосконалення процесів підтримки підприємництва. Так, урядовою постановою від 01 березня 2024 року241 (набрала чинності 07 березня 2024 року) внесено зміни до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.

Постанова Кабінету Міністрів України від 01 березня 2024 року 241 доступна на урядовій вебсторінці, посилання тут http://surl.li/rkutk.

Є питання щодо отримання мікрогрантів за урядовим проєктом єРобота? Звертайтеся +38 (093) 478 70 81

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень