Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Форма звітності № 3-ПН: яка інформація має бути зазначена в адресній частині?

Дата: 04.03.2024 12:53
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

 

Форма звітності № 3-ПН: яка інформація має бути зазначена в адресній частині?

 

Інформація про попит на робочу силу/вакансії (форма звітності № 3-ПН) складається з адресної частини, таблиці основних даних про вакансії до додатку до форми, у якому зазначаються відомості про вакансії.

В адресній частині має бути зазначено ідентифікаційний код ЄДРПОУ юридичної особи (реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичної особи-підприємця), найменування юридичної особи (ПІБ підприємця), ПІБ керівника підприємства, місцезнаходження юридичної особи (місце проживання підприємця). У формі ставиться позначка про співпадіння місцезнаходження (місця проживання) з місцем провадження діяльності. Якщо ці місця не співпадають, ставиться відповідна позначка та зазначається адреса такого місця провадження господарської діяльності.

У формі зазначаються також контактні дані респондента – номер телефона, електронна адреса (підприємства та особи, відповідальної за підбір персоналу), адреса сторінки в мережі Інтернет.

Форма містить позначку про те, чи це первинна форма чи уточнювальна.

Форма підписується керівником юридичної особи (підприємцем).

Електронний варіант форми можна отримати на вебсторінці Державного центру зайнятості, перейдіть за посиланням http://surl.li/ddocx

Ви роботодавець і у вас є потреба оперативно укомплектувати вільні робочі місця, або виникають інші питання сфери зайнятості?

Телефонуйте, контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень