У Аджамській громаді зустріли Героя, який повернувся в Україну з російського полону

Дата: 02.03.2024 16:21

У Аджамській громаді зустріли солдата Євгена Холодного, який 31 січня 2024 року повернувся в Україну з російського полону.

З початку повномасштабного вторгнення Євген боронив Україну, але в квітні 2022 року з ним було  втрачено зв’язок. Згодом рідні дізналися , що військовослужбовець живий, але знаходиться в полоні російських загарбників. Після майже двох років полону Євгена внесли в список на обмін.

Зустріли Євгена у Аджамці рідні, волонтери, які організували зустріч, представники місцевої влади та небайдужі жителі громади.

Дякуємо Героєві, що ЖИВИЙ... Дякуємо за захист.   Зичимо Євгену  Божого захисту та міцного здоров’я!