Відбувся у Кропивницькому обласний форум «Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи»

Дата: 02.03.2024 16:19

Голова Аджамської сільської ради Зайченко Тетяна Анатоліївна та начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Нагорний Вадим Олександрович взяли участь у обласному форумі «Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи». В межах заходу обговорювалась Стратегія реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року. Спікерами заходу роз’яснено основні новації в процедурах закупівлі продуктів харчування для закладів освіти, можливості для покращення матеріальної бази їдалень/харчоблоків та шляхи впровадження та реалізації реформи здорового харчування. На заході усі громади отримали інформацію для побудови власного вектора покращення якісних послуг з шкільного харчування.