Дата: 02.03.2024 16:16

Першого березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони. 29.02.24р. у обласному краєзнавчому музеї відбулись урочистості з нагоди цього дня, до яких долучилася голова Аджамської сільської ради Тетяна Зайченко.

Начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та голова обласної ради Юрій Дрозд привітали працівників цивільного захисту і вручили їм відзнаки.

Аджамську громаду також було відзначено Почесною грамотою Кіровоградської обласної військової адміністрації, в особі Тетяни Анатоліївни Зайченко, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм у справі запобігання надзвичайним ситуаціям, особливо у період воєнного стану та з нагоди Всесвітнього дня цивільної оборони.

Також в рамках заходу в музеї відкрили виставку «Цивільний захист Кіровоградщини: історія та сучасність» . Вона присвячена історії розвитку, формування та сьогодення цивільного захисту Кіровоградщини.

Наближаємо Перемогу разом!