13.02.2024року о 10.00год. відбудеться, прощання з Героєм Радьком Віталієм Олексійовичом

Дата: 10.02.2024 09:29

Трагічна звістка сьогодні надійшла до громади - 04 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Білогорівка Луганської області загинув наш односельчанин Радько Віталій Олексійович, 06.04.1980 року народження. Захисник України Радько Віталій,  здійснюючи заходи з національної безпеки і оборони східних рубежів нашої держави під час артилерійського обстрілу, отримав поранення несумісні з життям. Він  віддав своє життя за Батьківщину, за нас із вами.

У загиблого Героя залишились: батьки, дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Важко знайти слова втіхи для рідних і близьких. Це непоправна втрата для всіх нас.  Нехай добрий, світлий спомин про Віталія, нашого Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, бойових побратимів та усіх, хто знав його, любив і шанував.

Вічна, світла пам’ять та безмежна шана Герою! Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті людей…

Вічна слава Героям України!

Церемонія прощання відбудеться 13.02.2024 в м. Кропивницький, на Далекосхідному кладовищі на Алеї слави о 10:00 годині.