Радісна новина для усієї Аджамської громади: з полону на українську землю повернулися Герої Євген Холодний та Єгор Володін

Дата: 01.02.2024 13:31

У середу, 31 січня, відбувся великий обмін між росією та Україною. Вдалося повернути 207 полонених українських воїнів та цивільних, серед них двоє жителів Аджамської громади: Єгор Володін та Євген Холодний, які перебували в полоні майже два роки. Щоразу при черговому обміні військовополонених рідні, близькі, знайомі та вся громада з завмиранням серця очікували на списки звільнених захисників та сподівались на повернення Євгена та Єгора. Сьогодні цей щасливий день настав.

Вітаємо мужніх та сильних духом Героїв Холодного Євгена та Володіна Єгора з поверненням на рідну землю!

Радіємо разом з рідними, близькими і молимось за звільнення усіх полонених, хто ще не вдома!

Слава Україні! Героям Слава!