Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

За якою формою подається роботодавцем заява про надання компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб?

Дата: 31.01.2024 09:15
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

 

За якою формою подається роботодавцем заява про надання компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб?

 

Нагадаємо, що Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331. 

Одна із змін, що внесена урядовою постановою від 27 грудня 2023 року 1390 до Порядку, стосується збільшення в два рази (шість місяців) тривалості надання компенсації щодо працевлаштованих осіб з інвалідністю (на відміну від загальної тривалості у три місяці). 

Відповідно для прийняття рішення про надання компенсації роботодавець подає до філії регіонального центру зайнятості заяву, до якої додаються відомості та інші документи (п. 4 Порядку). Вищевказані зміни спричинили потребу в оновленні форми заяви. Наразі, її форма затверджена наказом Державного центру зайнятості від 10 січня 2024 року № 7.

Електронний варіант заяви та інша інформація про компенсацію витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО за посиланням доступні на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/bthud 

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут http://surl.li/puftx

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень