Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

В якому розмірі оплачується вартість проживання учасника бойових дій у період профнавчання в 2024 році?

Дата: 26.01.2024 08:53
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

 

 

В якому розмірі оплачується вартість проживання учасника бойових дій у період профнавчання в 2024 році?

Вартість проживання здобувача освіти в період навчання за весь період проживання не перевищує п’яти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня поточного року. Це визначено пунктом 20 Порядку реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984.

Якщо вартість проживання перевищує максимальну вартість, різниця вартості проживання може бути сплачена здобувачем освіти самостійно або за рахунок інших джерел, незаборонених законодавством.

Враховуючи, що розмір зазначеного прожиткового мінімуму станом на 1 січня 2024 року складає 3028 грн, вартість проживання в 2024 році не може перевищувати 15140 грн.

Інша корисна інформація щодо експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю доступна на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут http://surl.li/lnnbl

Є питання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте, контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9 

Пишіть у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень