Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Яка максимальна вартість професійного навчання оплачується безробітному за сертифікатом у 2024 році?

Дата: 23.01.2024 14:12
Кількість переглядів: 38

Фото без опису

 

Яка максимальна вартість професійного навчання оплачується безробітному за сертифікатом у 2024 році?

 

Сертифікатом, що видається безробітним громадянам на проходження професійного навчання, гарантується оплата закладу освіти вартості навчання в розмірі, що не перевищує 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня поточного року. Це врегульовано пунктом 11 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264.

Станом на 01 січня 2024 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб складає 3028 грн. Відповідно вартість навчання за сертифікатом у 2024 році не може перевищувати 30280 грн.

З корисною інформацією щодо проходження  професійного навчання за сприяння Державної служби зайнятості можна ознайомитись на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості https://kid.dcz.gov.ua/ у рубриці «Навчання».  

Є питання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте, контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9 Пишіть у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень