Правова допомога постраждалим від домашнього насильства

Дата: 17.01.2024 13:46

Центр запобігання та протидії насильству міста Кропивницький завжди готовий допомогти вам у будь-який час! Ми розуміємо, як важливо мати підтримку в моменти кризи, і саме тому ми запровадили ЦІЛОДОБОВУ СЛУЖБУ "ТЕЛЕФОН ДОВІРИ" ЗА НОМЕРОМ +380505774360.

📞 Наш телефон довіри працює 24/7, і ми готові вислухати вас, надати психологічну підтримку та надійну інформацію. Наші консультанти - професіонали, які готові допомогти вам знайти вихід із складної ситуації.

Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися до нас. Ви не самотні, і ми тут, щоб підтримати вас на шляху до безпеки і добробуту.

Не дозволяйте насильству впливати на ваше життя. Звертайтеся до нас, ми завжди поруч з вами. Разом ми можемо змінити світ на краще!

Якщо ви опинились в складних життєвих обставинах та відчуваєте на собі ознаки домашнього насильства, цей простір для вас.

- наш шелтер пропонує перебування 24/7, де ви зможете знайти тимчасовий прихисток та підтримку, необхідну для відновлення своєї незалежності;

- наші професійні психологи готові допомогти вам подолати складний період та знайти внутрішню силу;

- готові надати екстрене кризове втручання в будь-який час, коли це потрібно.

Умови поселення 📲 050 577 43 60