18 січня о 10.30 годині відбудеться прощання з Героями Андрієм Попсуйко та Анатолієм Андрєєвим

Дата: 16.01.2024 15:42

14.01.2024 року Аджамську громаду сколихнула страшна звістка, трагічно померли двоє мужніх захисників України.

Попсуйко Андрій Миколайович народився 16.12.1976 року в с.Новоолександрівка. В 1993 році закінчив Аджамську середню школу. Після її закінчення  здобув професію тракториста в м. Кропивницький. Проживав в своєму рідному селі, де і працював у фермерському господарстві.

Андрій Миколайович був відданим патріотом своєї країни. В 2014 році  був учасником  АТО, де був відзначений  нагородою. Після повномасштабного вторгнення  рф в Україну з 12.03.2022 року солдат Андрій Попсуйко став на захист нашої держави, де займав посаду радіотелеграфіста (відділення зв’язку). Службу ніс на сході країни, в м. Краматорськ. Добрий та справедливий. Відкритий та щирий. Завжди готовий допомогти у будь-яких ситуаціях. Мужній, хоробрий та відданий військовій справі таким назавжди залишиться в пам’яті односельчан та побратимів Андрій Миколайович.

У померлого залишились сестри та племінники.

З вдячністю та глибоким сумом схиляємо голови, розділяючи невимовний біль втрати з рідними та близькими. Щирі співчуття!

Вічна пам’ять і слава Герою!

Андрєєв Анатолій Олексійович – народився 19 серпня 1959 р. в селі Плоскоречена Тужинського району Кіровської області рф. В 1980 році переїхав на постійне місце проживання до м.Кропивницький.  Все своє життя пропрацював будівельником.

Анатолій Олексійович є ветераном війни в Афганістані, з 2015 року був учасником АТО. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

У померлого залишились: дружина, син, донька, онука.

Аджамська громада розділяє біль непоправної втрати й висловлює співчуття  рідним і близьким померлого.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Церемонія прощання відбудеться 18 січня 2024 року  о 11.00 годині за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Степова, 8.

Зустрічаємо тіла Героїв живим коридором об 10.30 годині за маршрутом катафалка: с.Новоолександрівка: вул.Степова.