Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Як створити креслення гайки або стільця? На курсах комп’ютерної графіки від служби зайнятості

Дата: 09.01.2024 08:59
Кількість переглядів: 26

Фото без опису

 

Як створити креслення гайки або стільця? На курсах комп’ютерної графіки від служби зайнятості

 

Для того, щоб бути постійно затребуваним кваліфікованим фахівцем, необхідно завжди вдосконалювати свої навички та знання. Якщо ви працюєте або цікавитеся сферою будівництва, архітектури, інженерії, вам стануть у пригоді короткострокові курси цільового призначення «AutoCAD», які організовуються за сприяння Державної служби зайнятості.  

Головне призначення програми AutoCAD – це створення креслень предметів для проєктів різного ступеня складності. Ними можуть бути проєкти різноманітних механізмів – від найпростіших болтів та гайок до креслення повної збірки літаків або ж предмети інтер’єру – крісла, столи, стільці тощо. 

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розробили практично-теоретичний курс, на якому вивчаються можливості програми та створюються креслення. Тож, вдосконалюйте свої знання разом з нами! Робота з програмою комп’ютерної графіки AutoCAD дозволить упевненіше почуватися на ринку праці! Поспішайте! Навчання стартує 15 січня 2024 року.

За деталями звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень