Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Перший на Кіровоградщині, хто отримав компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю, – грантер єРобота

Дата: 04.01.2024 17:24
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

 

Перший на Кіровоградщині, хто отримав компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю, – грантер єРобота 

 

Ви роботодавець, який працевлаштував людину з інвалідністю та облаштував для неї робоче місце? Тоді можете отримати компенсацію вартості його облаштування.

Першим на Кіровоградщині, хто скористався цією державною підтримкою став Олександр Вікторович Горбачов. 

Завдяки урядовому проєкту від єРобота він заснував у Кропивницькому сучасну стоматологічну клініку «City Dental». Як саме підприємець отримав грант та започаткував власну справу ви можете дізнатися за цим посиланням http://surl.li/ijfhc.

Наразі Олександр працевлаштував на посаду лікаря-стоматолога-ортопеда Віталія Чамату, який має 2-гу групу інвалідності та підлаштував під його потреби робоче місце.

«Планів у мене чимало. Насамперед ми створюємо потужну команду професіоналів різних напрямів, здатних виконувати будь-які завдання, пов’язані з наданням послуг клієнтам на відмінно. З моєї сторони – забезпечення сучасних умов як для працівників, так і клієнтів. Головне – запровадити європейські стандарти у наданні стоматологічних послуг. До того ж є низка державних програм, орієнтованих на підтримку роботодавців, які створюють робочі місця та шукачів роботи, які бажають працювати та підвищувати свої професійні компетенції. Служба зайнятості в цьому питанні залишається надійним партнером», – наголошує Олександр Горбачов.

Нагадаємо, що наприкінці серпня уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію його вартості у сумі, що не перебільшує 100,5 тис. грн – за осіб з інвалідністю І групи та до 67 тис. грн – за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю ІІ групи.

Все про компенсацію за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю, а також відповіді на поширені запитання та особливості програми дізнавайтесь за посиланням http://surl.li/kqhrn.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень