Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Більше 1 000 ВПО цьогоріч звернулося по допомогу до служби зайнятості

Дата: 28.12.2023 09:03
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

 

Більше 1 000 ВПО цьогоріч звернулося по допомогу до служби зайнятості

 

Для багатьох громадян, які перемістилися на Кіровоградщину з тимчасово окупованих територій, та територій, де проходять активні бойові дії, важливе значення набуває питання їхньої зайнятості. Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні переселенців на новому місці. Слід звернути увагу, що для того, щоб скористатися деякими послугами, зовсім не обов’язково реєструватися в центрі зайнятості. Це, зокрема – підбір роботи, профорієнтаційні послуги, отримання ваучера на навчання тощо. Детальніше про послуги для ВПО читайте тут.

За допомогою у пошуку роботи до філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та їхніх структурних підрозділів упродовж січня-грудня поточного року звернулось 1130 осіб з числа внутрішньо переміщених, 496 осіб працевлаштовано за сприяння служби зайнятості, 83 направлені на професійне навчання, 138 залучені до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 6 брали участь у суспільно корисних роботах.

Про послуги, які надає Державна служба зайнятості внутрішньо переміщеним особам дивіться тут. Відповіді на поширені питання за посиланням.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень