Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Які зміни відбулися у законодавстві з питань видачі ваучерів внутрішньо переміщеним особам?

Дата: 22.12.2023 13:26
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

 

Які зміни відбулися у законодавстві з питань видачі ваучерів внутрішньо переміщеним особам? 

 

Право на отримання ваучера мають, серед іншого, внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи. Це врегульовано ст. 30 Закону України Про зайнятість населення. Процедурні питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 (далі – Порядок).

Пунктом 1 Порядку передбачено, в тому числі, що його дія не поширюється на осіб, які проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд).

Постановою Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2023 року № 1264 (набрала чинності 06 грудня 2023 року) внесено зміни до Порядку. Зокрема, визначено, що вищезазначене обмеження не стосується осіб, які після введення Указом Президента України від 24 лютого 2022 року 64 воєнного стану отримали в установленому порядку довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та після її отримання не проходили перепідготовки за рахунок коштів Фонду.

Все про ваучер тут https://voucher.dcz.gov.ua/

Є питання щодо організації професійного навчання за сприяння Державної служби зайнятості? Звертайтеся, до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте, контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9. Пишіть у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень