Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

РоботаЄ: м’ясокомбінат «Ятрань» запрошує на роботу! Хто потрібен? Читайте нижче

Дата: 15.12.2023 14:28
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

 

РоботаЄ: м’ясокомбінат «Ятрань» запрошує на роботу! Хто потрібен? Читайте нижче

 

Проведення у Кропивницькій філії обласного центру зайнятості презентацій роботодавців, які діють на території району, явище звичне, адже фахівці добре розуміють, що безпосереднє спілкування роботодавців із шукачами роботи, отримання інформації з перших уст дає змогу домовитися сторонам про задоволення їхніх потреб: роботодавцям добрати необхідних працівників, безробітним громадянам – знайти підходящу роботу.

Саме цим і скористалися учасники заходу під час активного діалогу з представником ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань».

Нагадаємо, ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань» є одним із лідерів серед підприємств харчової промисловості. На сьогодні це розвинуте підприємство м’ясопереробної галузі.

Начальник відділу кадрів підприємства Владлена Запорожченко, яка презентувала підприємство, охарактеризувала основні напрямки діяльності підприємства: переробка та виробництво м’ясних продуктів, а також роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту.

Повідомила, що наразі на підприємстві затребуваними є водії автотранспортних засобів, вантажники, кухарі, мийники посуду, укладальники-пакувальники, прибиральники виробничих приміщень та ін.

В. Запорожченко окреслила вимоги до кожної із заявлених вакансій, обов’язки до тієї чи іншої вакансії, умови роботи, рівень заробітної платні, транспортної доступності, а також поділилася іншою корисною інформацією, пов’язаною з працевлаштуванням.

Презентація дозволила шукачам роботи ближче ознайомитися з діяльністю підприємства, отримати змістовні відповіді на запитання, що їх цікавили. У результаті діалогу досягнуто домовленості щодо працевлаштування на дане підприємство 2 громадян, але через відсутність у них необхідного досвіду роботи їм запропоновано пройти навчання безпосередньо на робочих місцях вже у грудні поточного року.

Шукаєте роботу і є бажання ознайомитися з іншими наявними вакансіями регіону та за його межами? Запрошуємо відвідати сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості https://cutt.ly/qKFhLXK та Єдиний портал вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень