«Все буде паляниця!»

Дата: 17.11.2023 16:58

«Все буде паляниця!»  Аджамська громада взяла участь у благодійній акції хліборобів області на підтримку ЗСУ

З нагоди Дня працівників сільського господарства, який відзначатимемо у неділю 19 листопада, кращі майстри-хлібопекарі з усієї Кіровоградщини презентували диво-короваї, хліб, різноманітні вироби з борошна у середмісті Кропивницького на благодійній акції «Все буде паляниця!». Смачну випічку, велику паляницю, неймовірні короваї і яскраві таланти представила на акції серед 36 громад області і Аджамська громада. Вироби на ярмарок-акцію готували кращі майстрині громади.

Кульмінацією усього дійства став благодійний аукціон короваїв, ціни на якому стартували від 400 грн. Найдорожчим лотом став коровай нашої громади, його придбали за дві тисячі гривень.

Усі зібрані кошти під час акції будуть скеровані на придбання пікапу для мобільних груп ППО.

Висловлюємо велику подяку всім хто долучився до акції!Разом до Перемоги!!!