Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи можна подавати інформацію про вакансії за допомогою електронної послуги “е-Підприємець”?

Дата: 17.11.2023 10:30
Кількість переглядів: 40

Фото без опису

 

Чи можна подавати інформацію про вакансії за допомогою електронної послуги е-Підприємець?

 

Так, можна.

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2023 року № 1156 (набрала чинності 9 листопада 2023 року) затверджено Порядок надання комплексної електронної публічної послуги е-Підприємець. Така послуга забезпечує спрощення умов для започаткування та/або провадження підприємницької діяльності та складається з низки електронних публічних послуг. Послуга надається за бажанням фізичної особи, яка має намір започаткувати та/або провадити підприємницьку діяльність.

Однією з електронних публічних послуг є подання інформації про попит на робочу силу (вакансії). Для забезпечення надання послуги здійснюється взаємодія між інформаційно-комунікаційними системами та державними електронними інформаційними ресурсами, у тому числі з Єдиною інформаційно-аналітичною системою державної служби зайнятості.

Зазначаємо, що надання електронних публічних послуг засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг є альтернативним способом їх отримання та не виключає можливості отримання цих послуг у визначеному законодавством порядку. 

Постанова Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2023 року № 1156 http://surl.li/nahsn

Є питання щодо запровадження підприємницької діяльності та отримання мікрогрантів за урядовим проєктом «єРобота»? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном +38 (093) 478 70 81. Пишіть у Telegram https://t.me/dcz_kir 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень