На Кіровоградщині працевлаштовано понад 4 тисячі осіб за перше півріччя 2023 року

Дата: 20.10.2023 14:43

За даними головного управління Державної податкової служби в Кіровоградській області, протягом першого півріччя 2023 року на нові робочі місця працевлаштовано 4,3 тисячі осіб, з них 2,9 тисяч зареєструвалися як фізичні особи-підприємці.

Найбільше працевлаштовано:

• в промисловості 397 осіб;

• в торгівлі 350 осіб;

• у сільському господарстві 122 особи;

• у державному управлінні й обороні 55 осіб;

• у сфері охорони здоров'я та надання соціальної допомоги 37 осіб.

Також у результаті реалізації 37 інвестиційних та інфраструктурних проектів на Кіровоградщині створено 355 нових робочих місць.
 Нагадаємо, триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен».

Місія кампанії – посилити комунікації між Державною службою зайнятості, органами влади та місцевого самоврядування, іншими інституціями, які опікуються внутрішньо переміщеними громадянами, заради ефективної інтеграції ВПО у громади, створення нових робочих місць для їх працевлаштування, стимулювання незайнятих громадян до пошуку роботи, а головне - підвищити рівень обізнаності ВПО про реалізацію активних програм сприяння зайнятості населення.

Деталі програми можна переглянути за посиланням.

З довідковою інформацією для внутрішньо переміщених осіб можна ознайомитися на порталі Державної служби зайнятості.