Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Які документи формуються у центрі зайнятості при реєстрації особи як безробітного?

Дата: 24.10.2023 13:12
Кількість переглядів: 33

Фото без опису

 

Які документи формуються у центрі зайнятості при реєстрації особи як безробітного?

 

Нагадаємо, що процедурні питання реєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, виписані в Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року446. Відповідно до пункту 6 вказаного Порядку, на підставі даних, що надає особа, яка шукає роботу, формується персональна картка. Ця ж картка використовується в процесі надання соціальних послуг особі, якій надано статус зареєстрованого безробітного.

Наказом Міністерства економіки України від 28 серпня 2023 року № 12384 (набрав чинності 19 жовтня 2023 року), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 4 вересня 2023 року за № 1545/40601, затверджена форма персональної картки та додатків до неї. Наказ Міністерства соціальної політики України від 19 грудня 2018 року № 1911, яким раніше була затверджена форма персональної картки та додатків до неї, визнано таким, що втратив чинність.

 До зазначеної картки заноситься інформація про:

  • особу (прізвище, імя та по батькові, дата народження, зареєстроване місце проживання та інша інформація);

  • професійний досвід та освіту, що є підставою для пошуку підходящої та іншої роботи, додаткова інформація для пошуку роботи;

  • попередній та останній вид зайнятості;

  • віднесення особи до категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню;

  • попередню реєстрацію (якщо така була);

  • надання чи поновлення статусу зареєстрованого безробітного;

  • працевлаштування особи;

  • припинення реєстрації.

Інформацію до персональної картки заносить працівник центру зайнятості. Особа, що якої заповнюється картка, ознайомлюється з унесеними персональними даними та особистим підписом підтверджує їх достовірність.

До персональної картки можуть додаватися відповідні додатки. Наказом № 12384 затверджена форма 6 додатків - окремі обов’язково формуються (наприклад, додаток 1 “Завдання індивідуального плану працевлаштування, їх виконання”), інші можуть формуватися у разі потреби (наприклад, додаток 6 “Інформація про перетин кордону”).

Наказ Міністерства економіки України від 28 серпня 2023 року № 12384 за посиланням https://www.dcz.gov.ua/docs

З  питань працевлаштування, постановки та перебування на обліку телефонуйте на «гарячу» лінію Кіровоградського обласного центру зайнятості за номерами: +38 (066) 581 87 84 або звертайтеся до найближчої філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень