Безоплатний он-лайн курс «Інженер БПЛА. Базовий курс»

Дата: 25.10.2023 13:07

Безоплатний он-лайн курс «Інженер БПЛА. Базовий курс»

Базовий курс «Інженер БПЛА» дозволить засвоїти основні знання з інженерії безпілотних літальних апаратів та підготує до зборки та ремонту дронів.

Під час навчання слухачі зможуть опанувати мінімально необхідні для інженерів БПЛА знання з основ аеродинаміки та метеорології; дізнатися про види БПЛА, їхню будову, особливості застосування та ремонту; подивитися, як у реальних умовах відбувається технічне обслуговування, вдосконалення або ремонт БПЛА; підготуватися до спеціалізованого навчання та майбутнього працевлаштування інженерами БПЛА.

Тривалість курсу: 6 годин

Курс безкоштовний? Так. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття? Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Початок: 14 листопада 2023 р.

Реєстрація тут.