Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

За якою формою звітності має подаватися інформація про працевлаштованих за кордоном?

Дата: 25.10.2023 13:06
Кількість переглядів: 23

Фото без опису

 

За якою формою звітності має подаватися інформація про працевлаштованих за кордоном?

Нагадаємо, що з 14 жовтня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України Про зайнятість населення”, якими суттєво змінюється система державного регулювання діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Серед іншого, запроваджено подання суб’єктами господарювання (агентствами зайнятості) декларації до Міністерства економіки України про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Такі агентства зайнятості мають звітувати перед зазначеним Міністерством про свою діяльність у цій сфері.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 року № 1100 (набрала чинності 24 жовтня 2023 року) затверджено Форму звітності про здійснення діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном № 1-ТМ за 20__ рік та порядок її подання. Його дія поширюється на суб’єктів господарювання, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які зареєстровані у встановленому законодавством порядку за видом економічної діяльності з посередництва у працевлаштуванні та включені до переліку суб’єктів господарювання, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 року № 1100 за посиланням http://surl.li/mkzwm 

У вас є питання і вони пов'язані зі сферою зайнятості? Звертайтеся до обласного центру зайнятості, філій чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте на гарячу лінію обласного центру зайнятості https://is.gd/MvNvro

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень