Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи компенсуються учасникам бойових дій витрати на проїзд до місця проходження виробничої практики?

Дата: 30.10.2023 11:53
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

 

Чи компенсуються учасникам бойових дій витрати на проїзд до місця проходження виробничої практики?

Так, компенсуються.

У разі проходження здобувачем освіти виробничого навчання (практики) не за місцезнаходженням закладу освіти йому компенсуються витрати на проїзд до місця проходження виробничого навчання (практики) та у зворотному напрямку за добу до початку виробничого навчання (практики) та за добу, що настає після закінчення виробничого навчання (практики), за наявності підтвердних документів.

Це врегульовано п. 13 Порядку реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 року).

Процедурні моменти компенсації цих витрат аналогічні витратам на проїзд до місця навчання.

Довідково. Про компенсацію витрат на проїзд до місця профнавчання йшлося в попередньому матеріалі з питань проведення  експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості (посилання на матеріал від 26.10.2023 https://is.gd/TJ57nY ).

Все про проєкт тут https://is.gd/ERdC8W 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень