Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Кав’ярня «Ваніль»: «єРобота» допомагає ветеранам Кіровоградщини відкривати власний бізнес

Дата: 02.11.2023 14:37
Кількість переглядів: 33

Фото без опису

 

Кав’ярня «Ваніль»: «єРобота» допомагає ветеранам Кіровоградщини відкривати власний бізнес

 

«Спокій та тиша – це зараз те, що чи не найбільше цінують українці. А тому, при відкритті кав’ярні, я хочу, аби такі елементарні речі стали головними її атрибутами», – розповідає переможець урядової програми «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» Юрій Козачінський.

Уже кілька років Юрій Козачінський займається підприємництвом. Чоловік неодноразово брав участь у різноманітних кулінарних програмах та гастрономічних фестивалях. Має й досвід організатора тематичних вечірок та заходів у закладах громадського харчування.

Під час проходження служби в лавах ЗСУ, вже вдруге по мобілізації, у нього виникла ідея створення власного закладу харчування або кав’ярні. Впродовж певного часу сформувався чіткий план для здійснення власної мрії завдяки досвіду співпраці зі службою зайнятості: «Свого часу я був інформаційним партнером  Кіровоградського обласного центру зайнятості і знав, що у них завжди є якісь цікаві проєкти. І тут моя допитливість зіграла важливу роль у започаткуванні власного бізнесу. Коли дізнався про урядову програму, вирішив скористатися пропозицією від держави та почав складати бізнес-план», – згадує Юрій Олександрович. 

«Я вперше взяв участь у державній програмі і був упевнений, що раціональний підхід до розрахунків та докладний опис бізнес-процесів у поєднанні з досвідом у бізнесі спрацюють. Після консультацій з центром зайнятості його було доопрацьовано і всі старання та наполегливість підтвердилися – я здобув очікувану перемогу», – згадує грантер.

Кошти підприємець спрямує на придбання франшизи, закупівлю меблів та обладнання, а також необхідної сировини.

Маєте бізнес-ідею? Хочете спробувати себе у ролі підприємця або ж плануєте розширити горизонти уже діючого бізнесу? Подавайте заявку на участь у грантовій програмі «єРобота». Цікавить «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»? Читайте тут. Потрібна консультація? Телефонуйте за номером +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень